REZERVASYON İLETİŞİM 444 83 30 WOME LOYALTY TR
Giriş
01.01
Çıkış
01.01
Oda Sayısı
01
01
02
03
04
05
06
07
08
Ziyaretçi
01
Yetişkin
Çocuk
ARA
BUGÜNÜN İHTİYAÇLARINA GÖRE
DİZAYN EDİLMİŞ YENİ BİNA

120.000 metrekarelik bir ormanın içerisinde sıfırdan inşa edilen otelimizde, ilk konaklayanlar arasında yer alma imkanına sahipsiniz.

Aile Dostu Otel, Aile Dostu Odalar

Çocuklarınızla mutlu bir tatil geçirebilmeniz için otelimiz tamamen aile dostu konseptte tasarlanmıştır. Kısacık tatilinizde küçük metrekareli odalarda çocuklarınızla bir arada konaklamak zorunda değilsiniz.

Aile Odaları

1. Çocuk 0-11 yaş ücretsizdir. Aile suitlerimizde ve aile odalarımızda kişi sayısı şartı sunulmamaktadır. Ödemeleriniz konaklayan misafir sayısına göre belirlenir.

Deniz, Kum, Güneş, Orman

Otelimiz sadece geniş yeşil alanlara değil, gerçek bir ormana sahip. Burada, tatil kavramlarınıza bir yenisi daha eklenecek: Orman! Otelimizde, çam ağaçları altında hamaklara uzanıp, doğanın sesini dinleyebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Büyük Havuzlar

120 bin metrekarelik bir ormanın içerisinde, kuş seslerinin altında ve en küçüğü 7-8 metrelik çam ağaçlarının gölgesinde bir tatil düşleyin. İşte bu tatilde geniş havuzlarda dilediğinizce yüzebilme imkanı sunuyoruz. Üstelik kapalı, açık, mix, aqua şeklinde farklı havuz seçenekleri ile. İşte Wome standartlarında sizi böyle bir tatil bekliyor.

Türkiye’nin En Geniş Lobi ve Restaruantları

Dinlenmek istediğiniz ya da size özel hazırlanan lezzetlerin tadına bakacağınız o anlar sadece size özel. Otelimizde

WOME APP

Keşfet, rezervasyon yap, fırsatlardan yararlan!