REZERVASYON 360° TUR İLETİŞİM 444 83 30 TR
Giriş
01.01
Çıkış
01.01
Oda Sayısı
01
01
02
03
04
05
06
07
08
Ziyaretçi
01
Yetişkin
Çocuk
ARA
LEZZET Bİ’ BAŞKA!
Ana Restaurant

Yemyeşil Wome ormanları ve İncekum’un eşsiz deniz manzarası eşliğinde Türk ve Dünya mutfağının damaklarınızda iz bırakacak lezzetleriyle tanışmaya hazır olun. Wome’da lezzet bi’başka!

RESTAURANTLAR

Günü sadece belirli öğünlerle sınırlandırmayın. Dilediğiniz saatte dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin tadına varmak ve damaklarınızda iz bırakacak lezzetlerin keşfine çıkmak için A’la Carte Restaurant’larımız sizleri bekliyor. Ortadoğu ve Hatay mutfağının etin ön planda olduğu özel marine edilmiş lezzetlerinin keyfini çıkarabilir ya da denizin sunduğu binbir çeşit lezzetleri A’la Carte deniz mutfağında deneyimleyebilirsiniz. Akdeniz’in hem damak tadınıza uygun hem de oldukça sağlıklı lezzetleriyle tanışmak için ise; A’la Carte Akdeniz mutfağı sizi bekliyor.

KAHVESİ

Kır Kahvesi’nde ister çam ağaçları altında dilediğiniz içeceklerle anın tadını çıkarın ister enfes yiyeceklerimizin tadına bakın. Burada size Wome ormanlarının eşsiz huzuru eşlik edecek.

BARLAR

Sizi çok iyi anlıyoruz. Açık hava, mis gibi orman havası acıktırır. Havuz başında yöresel bir gözleme ve tantuni ziyafetine kim hayır diyebilir ki? Meyve, küçük atıştırmalıklar ve içecek servisleri için snack barlar dilediğiniz her an hizmetinizde.

CAFE

Bir yandan gazetesini okurken bir yandan da kahvesini yudumlamak isteyenler için Lobi Cafe’de coffee break saatini kaçırmayın.